KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253377

nr 1625 3377

Oidentifierad Konstnär, Komposition, osignerad. Olja på duk, 100x150 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 3 juni 2024
kl 20:40:34